Підбірка цікавих книг від Макса Нефьодова

Читання книги робить нас мрійниками і професіоналами, додає сили і досвіду, надихає… Тому важко знайти успішну людину, яка б не любила читати. Якщо ви зараз опинилися перед вибором цікавої книжки — перегляньте підбірку від Макса Нефьодова, першого заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України. Можливо, якась із них принесе користь і вам

Стівен Уітт «Як музика стала вільною»

У книці — історія створення всім відомого формату файла для зберігання аудіоінформації MP3. А також появи перших піратських сайтів та економіки, на якій побудований цей бізнес. Ця книга навряд чи зробить вас мудрішими, але ви прочитаєте захопливий опис звичних речей, про які раніше навіть не задумувалися.

Книга розкриває безліч неочевидних фактів: наприклад, як у безкоштовному доступі з'являється величезна кількість музичних творів і хто стоїть за наймасштабнішими крадіжками музичного контенту у всій піратській індустрії.

Як із 1 січня змінилися соціальні стандарти

Ліза Рендалл «Темна матерія та динозаври»

В ігровій та частково спекулятивній формі розповідається про еволюцію, теорію темної матерії та влаштуванні Галактики. Я прочитав досить багато книг про фізику, але це — одна з найцікавіших серед них.

Як зміняться посадові оклади держслужбовців з 1 січня 2018 року

Деніел Канеман «Думай повільно, вирішуй швидко»

Книга вразила концентрацією думок та ідей. Як правило, автори книг намагаються максимально «розжувати» своєму читачеві ту ідею, яку хочуть донести. Вважаю, якби кожен український політик прочитав цю книжку, це позитивно вплинуло б на стан справ у країні. Бо передусім вона вчить приймати рішення, а для нас якість прийнятих рішень залишається проблемною темою.

Якщо залишилися невикористані дні відпустки…

Найбільш життєстверджувальною книжкою, що потрапила мені до рук 2017 року, стала «Історія життя, смерті та нейрохірургії».

Досить коротка, але водночас яскрава автобіографічна розповідь про життя знаменитого британського хірурга Генрі Марша. Він досягнув висот у медичній кар'єрі і був нагороджений орденом Британської імперії.

Книга пронизана специфічним англійським гумором та незвичним ставленням до життя, смерті та людського вибору.

Як нараховувати декретні витплати працівникам бюджетних установ

До того ж у 1990-х роках Генрі Марш приїжджав до України. В книзі є такі жахливі речі про нашу медицину, що після того, як я її прочитав, ще раз переконався, що медична реформа була просто необхідною. Найбільше це стосується ставлення до пацієнта, який у нас сприймається як ресурс, а не людина, чиє здоров'я вимагає відповідальності.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54509

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228627

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71450

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді