Закупівлю розбито за лотами: чи може бути один договір

374

Запитання

Чи можна укласти договір на 400 000 грн, якщо предмет закупівлі розбито за лотами до четвертого знака класифікатора, які не перевищують 150 000 грн?

Відповідь

Ні, укласти договір про закупівлю за лотами не можна. І ось чому.

Якщо вартість предмета закупівлі товару дорівнює або перевищує 200 тис. грн, замовники зобов’язані проводити процедури закупівель (ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ).

Замовники можуть розбити предмет закупівлі на лоти, тобто визначити частини товарів, робіт чи послуг, на які в межах єдиної процедури закупівлі учасникам дозволять подавати тендерні пропозиції.

Однак, якщо за показником четвертої цифри національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого  наказом Мінекономрозвитку від 23.12.2015 № 1749, очікувана вартість предмета закупівлі перевищує 200 тис. грн, то необхідно проводити одну з процедур, які визначені у статті 12 Закону про публічні закупівлі.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3750

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34856

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5731

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29237