Робота у виборчій комісії: як обчислити лікарняний

UA RU

Мінсоцполітики роз’яснило, чи можна включити грошову винагороду працівника, яку він отримав за роботу у виборчій комісії в період, коли був увільнений від основної роботи, до середнього заробітку для розрахунку лікарняних.

Працівник має право, зокрема, на лікарняні виплати та декретні, якщо страховий випадок настав у період роботи (ст. 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105, далі — Закон № 1105).

Зокрема, право на таке матеріальне забезпечення має працівник, якого увільняли на період роботи у виборчій комісії та який у подальшому захворів і подав лікарняний, коли повернувся на роботу.

Таке матеріальне забезпечення призначайте, обчислюйте та виплачуйте за основним місцем роботи працівника та за сумісництвом відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затверджений постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266 (далі — Порядок № 1266).

Аби обчислити розмір матеріального забезпечення, помножте середньоденний заробіток, до якого застосували відповідний відсоток страхового стажу, на кількість днів лікарняного, які маєте оплатити (п. 2 Порядку № 1266).

Калькулятор стажу

Середньоденний заробіток обчислите, якщо поділите зарплату, яку нарахували за відповідний розрахунковий період, на календарні дні такого періоду. Із загальної кількості таких днів виключіть ті, які працівник не відпрацював з поважних причин, а саме період:

На дні розрахункового періоду маєте поділити зарплату працівника, яку нарахували за цей період. Із цієї зарплати маєте попередньо сплатити ЄСВ та відобразити її у звіті про нарахування заробітної плати, що подається до ДФС (п. 32 Порядку № 1266).

До зарплати, з якої обчислюєте середньоденний заробіток та оплачуєте лікарняний, не включається винагорода за цивільно-правовим договором за роботу у виборчій комісії.

Мінсоцполітики наголошує, що в такому випадку із розрахункового періоду маєте виключити і період, на який працівника увільняли від роботи, коли він був членом виборчої комісії на платній основі, як час, який працівник не відпрацював з поважної причини.

Джерело: лист Мінсоцполітики «Щодо розрахунку лікарняних» від 11.06.2019 № 311/0/247-19

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13893

Е-лікарняний за сумісництвом 2024 на прикладах

Робота за сумісництвом – працівник має виконувати таку роботу у вільний від основної роботи час. Як обчислити е-лікарняні суміснику з урахуванням змін, які сталися з 01 січня 2024 року, – у даній консультації.
72617

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47768

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді