Лікарняні

Страховий стаж – як обчислити і коли враховувати

Нарахування та виплати за лікарняними в 2024 році – розпорядником коштів залишається Пенсійний фонд України. Експерти порталу «Бухглатерія для бюджету та ОМС» підготували оновлені пояснення, як нарахувати та сплатити лікарняні:

Стануть в нагоді приклади та експертні зразки документів на 2024 рік:

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
Переглядів: 45980
⚡️Сплатив? Відзвітуй! Це правило стосується будь-якого фінансування від держави, і Фонд не виняток. ✔️Підкажемо, як заповнювати та подавати Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.
Переглядів: 43925
Декретні виплати у 2024 році: ➤ підстава для нарахування ➤ тривалість декрету ➤ розрахунок декретних ➤ обмеження розміру декретних ➤ приклади розрахунку ➤ лікарняні та допомога по вагітності під час війни
Переглядів: 33415
Лікарняні 2024 ✔ Розрахунок лікарняних ✔ Нарахування лікарняних ✔ Оплата лікарняних в 2024 році в Україні ✔ Приклад розрахунку лікарняних
Переглядів: 54761
Як працювати з електронними лікарняними у 2024 році, звідки брати інформацію, як і що робити з паперовими лікарняними — експерт знає відповіді.
Переглядів: 9605
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою